Facebooktwitterlinkedinmail

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019-2020

1 η αγωνιστική

Α/Α      ΗΜΕΡ.           ΩΡΑ        ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                           ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ   Τ-1        Τ-2

1      28/9/2019                      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006          – Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012    –

2      28/9/2019                      ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ           – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ             –

3      28/9/2019                      Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                     – ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                –

4      28/9/2019                      ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ              – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ            –

5      28/9/2019                      ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ          – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ             –

6      28/9/2019                      ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ           – ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                 –

7      28/9/2019                      ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                   – Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                     –

8      29/9/2019                      ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ          – ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                   –

9      29/9/2019                      ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ           –

10      29/9/2019                      ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ             – ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ         –

11      29/9/2019                      Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                  – Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                 –

12      29/9/2019                      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ ΠΑΠ1998    –

13      29/9/2019                      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                   – ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ             –

14        29/9/2019 ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017  –         ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2019-2020     ΚΑΝΟΝΙΚ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

1 η αγωνιστική

1                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

2                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

3                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

4                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

5                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

6                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

7                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

2 η αγωνιστική

1                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

2                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

3                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

4                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

5                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

6                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

7                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

3 η αγωνιστική

1                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

2                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

3                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

4                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

5                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

6                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

7                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

4 η αγωνιστική

1                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

2                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

3                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

4                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

5                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

6                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

7                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

5 η αγωνιστική

1                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

2                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

3                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

4                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

5                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

6                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019                                                                             Σελίδα 1 από 5

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

7                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

6 η αγωνιστική

1                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

2                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

3                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

4                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

5                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

6                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

7                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

7 η αγωνιστική

1                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

2                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

3                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

4                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

5                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

6                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

7                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

8 η αγωνιστική

1                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

2                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

3                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

4                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

5                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

6                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

7                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

9 η αγωνιστική

1                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

2                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

3                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

4                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

5                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

6                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

7                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

10 η αγωνιστική

1                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

2                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

3                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

4                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

5                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

6                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

7                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

11 η αγωνιστική

1                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

2                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

3                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

4                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

5                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

6                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

7                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019                                                                             Σελίδα 2 από 5

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

12 η αγωνιστική

1                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

2                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

3                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

4                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

5                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

6                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

7                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

13 η αγωνιστική

1                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

2                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

3                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

4                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

5                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

6                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

7                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

14 η αγωνιστική

1                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

2                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

3                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

4                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

5                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

6                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

7                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

15 η αγωνιστική

1                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

2                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

3                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

4                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

5                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

6                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

7                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

16 η αγωνιστική

1                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

2                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

3                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

4                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

5                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

6                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

7                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

17 η αγωνιστική

1                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

2                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

3                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

4                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

5                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

6                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

7                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

18 η αγωνιστική

Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019                                                                             Σελίδα 3 από 5

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

1                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

2                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

3                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

4                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

5                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

6                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

7                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

19 η αγωνιστική

1                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

2                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

3                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

4                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

5                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

6                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

7                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

20 η αγωνιστική

1                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

2                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

3                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

4                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

5                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

6                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

7                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

21 η αγωνιστική

1                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

2                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

3                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

4                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

5                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

6                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

7                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

22 η αγωνιστική

1                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

2                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

3                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

4                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

5                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

6                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

7                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

23 η αγωνιστική

1                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

2                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

3                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

4                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

5                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

6                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

7                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

24 η αγωνιστική

1                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019                                                                             Σελίδα 4 από 5

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

2                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ               

3                            Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ              ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

4                            ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ               ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

5                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

6                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ               

7                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

25 η αγωνιστική

1                            ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ       ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ                   

2                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006       Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                   

3                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

4                            ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ               ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ           

5                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ            

6                            ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ          Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ                   

7                            ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ      ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                       

26 η αγωνιστική

1                            Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ              ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ                    

2                            ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ                    

3                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ      ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ           

4                            ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ        ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ            

5                            ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006           

6                            ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ              ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ                    

7         Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ                 ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2019-2020     ΚΑΝΟΝΙΚ ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

1 η αγωνιστική

1                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

ΠΑΠ1998

2                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

3                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

4                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

5                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

6                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

7                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

2 η αγωνιστική

1                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

2                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

3                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

4                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

5                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

6                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

7                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

3 η αγωνιστική

1                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

2                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

ΠΑΠ1998

3                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

4                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

5                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

6                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

7                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

4 η αγωνιστική

1                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

2                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

3                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

4                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

5                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

6                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

7                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

5 η αγωνιστική

1                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

2                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

3                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

4                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

5                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

6                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019                                                                             Σελίδα 1 από 5

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

7                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

6 η αγωνιστική

1                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

ΠΑΠ1998

2                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

3                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

4                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

5                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

6                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

7                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

7 η αγωνιστική

1                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

2                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

3                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

4                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

5                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

6                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

7                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

8 η αγωνιστική

1                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

2                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

3                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

4                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

ΠΑΠ1998

5                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

6                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

7                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

9 η αγωνιστική

1                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

2                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

3                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

4                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

5                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

6                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

7                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

10 η αγωνιστική

1                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

ΠΑΠ1998

2                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

3                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

4                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

5                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

6                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

7                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

11 η αγωνιστική

1                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

2                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

3                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

4                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

5                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

6                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

ΠΑΠ1998

7                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019                                                                             Σελίδα 2 από 5

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

12 η αγωνιστική

1                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

2                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

3                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

4                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

5                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

6                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

7                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

13 η αγωνιστική

1                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

2                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

3                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

4                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

5                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

6                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

7                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

ΠΑΠ1998

14 η αγωνιστική

1                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

2                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

3                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

4                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

5                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

6                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

7                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

15 η αγωνιστική

1                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

2                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

3                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

4                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

5                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

ΠΑΠ1998

6                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

7                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

16 η αγωνιστική

1                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

2                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

3                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

4                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

5                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

6                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

7                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

17 η αγωνιστική

1                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

2                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

3                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

4                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

ΠΑΠ1998

5                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

6                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

7                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

18 η αγωνιστική

Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019                                                                             Σελίδα 3 από 5

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

1                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

2                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

3                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

4                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

5                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

6                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

7                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

ΠΑΠ1998

19 η αγωνιστική

1                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

2                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

3                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

4                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

5                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

6                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

7                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

20 η αγωνιστική

1                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

2                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

3                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

4                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

ΠΑΠ1998

5                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

6                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

7                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

21 η αγωνιστική

1                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

2                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

3                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

4                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

5                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

6                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

7                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

22 η αγωνιστική

1                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

2                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

3                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

ΠΑΠ1998

4                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

5                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

6                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

7                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

23 η αγωνιστική

1                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

2                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

3                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

4                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

5                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

6                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

7                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

24 η αγωνιστική

1                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019                                                                             Σελίδα 4 από 5

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                      ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ                   ΣΚΟΡ

2                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012      

3                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

4                            ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ      Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

5                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

6                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998

7                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

25 η αγωνιστική

1                            Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ             

2                            Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                 ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ                 

3                            ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

4                            ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ               

5                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ             

6                            ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ           ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ            

ΠΑΠ1998

7                            ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ         ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ              

26 η αγωνιστική

1                            ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ       ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ           

2                            Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ                 

3                            ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ          ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ              

4                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ        Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ                       

5                            ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ          Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ                      

6                            ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ         ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ                  

7                            ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ             ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ               

ΠΑΠ1998