Κλήση ΠΑΙΔΩΝ για Προπόνηση, ΠΕΜΠΤΗ 13-9-2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2005-2006

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΕΜΠΤΗ 13-9-2018

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Πέμπτη 13-9-2018 και ώρα 17:00 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Κυπαρίσσης Παναγιώτης στο τηλ 6932343683

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
2 ΜΠΑΜΠΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
3 ΜΠΙΚΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
4 ΜΑΡΔΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
5 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
6 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
7 ΛΟΝΖΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
8 ΠΑΡΑΔΕΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
9 ΤΣΙΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2006
10 ΓΚΟΥΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
11 ΒΑΜΒΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
12 ΜΑΛΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
13 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
15 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
16 ΤΣΑΝΟΥΣΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
17 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
18 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
19 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
20 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
21 ΠΑΤΣΙΟΔΗΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ  25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
23 ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ
24 ΚΥΠΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
25 ΠΟΥΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
26 ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ
27 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΆΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
28 ΤΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
29 ΣΑΦΕΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
30 ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
31 ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
32 ΜΙΧΑΛΗΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
33 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

 

ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΑ ΝΕΩΝ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14-9-2018

ΕΠΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ : ΝΕΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2003-2004

ΔΟΚΙΜΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14-9-2018

 

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Παρασκευή 14-9-2018 και ώρα 17:00 .μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Αμανατίδη Παναγιώτη στο τηλ  6976340087.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
    1 ΑΔΑΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
2 ΠΟΛΥΖΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
3 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2004) ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
4 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
5 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
7 ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
8 ΧΕΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
9 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
10 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
11 ΣΑΡΑΊΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ
12 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
13 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (2003) ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
14 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
15 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
16 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
17 ΚΛΑΊΝΤΙ ΛΟΥΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
18 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
19 ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
20 ΚΥΡΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
21 ΜΕΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
22 ΓΕΡΟΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
23 ΜΑΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
24 ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
25 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
26 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
27 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
28 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
29 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
30 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
31 ΧΑΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
32 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
33 ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
34 ΦΩΚΑΊΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
35 ΤΣΑΝΙ ΝΙΝΟ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
36 ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΜΑΛΑ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
37 ΚΑΚΑΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
38 ΚΟΥΡΤΣΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *