Facebooktwitterlinkedinmail

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ

Αθλητικό Κέντρο Ε.Π.Σ. Πιερίας

Νέα Έφεσος, 60100

τηλ.: 235102756

Fax: 23510-38165

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

2019-2020       ΚΑΝΟΝΙΚ     ΠΕΡΙΟΔΟΣ

Γ΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                       ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1  η αγωνιστική

1                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

2                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

3                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

4                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

5                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

6                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

2  η αγωνιστική

1                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

2                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

3                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

5                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

6                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

3  η αγωνιστική

1                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

2                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

4                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

5                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

6                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

4  η αγωνιστική

1                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

3                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

6                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

5  η αγωνιστική

1                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

2                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

3                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

4                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

5                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

6  η αγωνιστική

Δευτέρα, 9 Σεπτεμβρίου 2019                                                                                                                Σελίδα 1 από 4

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                       ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

1                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

2                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

3                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

4                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

5                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

6                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

7  η αγωνιστική

1                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

2                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

3                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

4                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

6                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

8  η αγωνιστική

1                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

2                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

3                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

4                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

5                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

6                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

9  η αγωνιστική

1                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

3                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

4                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

5                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

6                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10  η αγωνιστική

1                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

2                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

3                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

4                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

5                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

6                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

11  η αγωνιστική

1                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

3                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

4                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

5                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

6                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

12  η αγωνιστική

1                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

Δευτέρα, 9 Σεπτεμβρίου 2019                                                                                                                Σελίδα 2 από 4

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                       ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

3                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

4                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

5                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

6                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13  η αγωνιστική

1                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

2                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

3                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

4                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

5                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

6                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

14  η αγωνιστική

1                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

2                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

3                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

4                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

5                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

6                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

15  η αγωνιστική

1                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

2                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

4                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

5                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

6                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

16  η αγωνιστική

1                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

2                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

3                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

4                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

5                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

6                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

17  η αγωνιστική

1                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

2                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

3                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

4                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

18  η αγωνιστική

1                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

2                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

3                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

4                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

Δευτέρα, 9 Σεπτεμβρίου 2019                                                                                                                Σελίδα 3 από 4

 

Α/Α     ΗΜΕΡ.       ΩΡΑ     ΓΗΠΕΔΟ                       ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ                                ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

5                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

6                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

19  η αγωνιστική

1                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

2                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

5                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

6                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

20  η αγωνιστική

1                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

2                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

3                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

4                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

5                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

6                                                                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

21  η αγωνιστική

1                                                                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ                   ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

3                                                                   Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β                            ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ

4                                                                   Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ                                ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ

5                                                                   ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ                          ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

6                                                                   ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ                      Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ

22  η αγωνιστική

1                                                                   Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ                            ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2                                                                   ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ                   Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

3                                                                   ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝ                       ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ

4                                                                   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ                         ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ

5                                                                   ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ                Α.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣ-Β

6                                                                   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ           Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥ

Δευτέρα, 9 Σεπτεμβρίου 2019                                                                                                                Σελίδα 4 από 4