Facebooktwitterlinkedinmail

Ο Πρόεδρος και η Εκτελεστική Επιτροπή της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πιερίας σας προσκαλεί στην Ενημερωτική – Επιστημονική Ημερίδα που διοργανώνει την Παρασκευή 18 Ιανουαρίου 2019 και ώρα 18:00 στο Ξενοδοχείο Mediterranean Village στην Παραλία Κατερίνης, στα πλαίσια του έργου αναπτυξιακών δράσεων και εξελίξεων της Ένωσής μας, ανοιχτή προς όλα τα μέλη μας και το ποδοσφαιρικό κοινό της Πιερίας με θέμα: «Ποδόσφαιρο ανάπτυξης και απόδοσης. Η σχέση γονέα και παιδιού. Ο ρόλος του προπονητή».

Την εκδήλωση πλαισιώνουν οι εκπαιδευτές κ.κ. Μιχάλης Ιορδανίδης και Άγγελος Κυρανούδης της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ΕΠΟ, άρτια καταρτισμένοι εισηγητές που άπτονται της ειδικότητάς τους.

Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.

Ελεύθερη πρόσβαση

Για την Εκτελεστική και Τεχνική Επιτροπή της ΕΠΣ Πιερίας

Ο Πρόεδρος                                                                                        Ο Γεν. Γραμματέας

Αστέριος Κ. Τόκας                                                                         Δημήτριος Β. Τσακνάκης

ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ

ΠΟΥ ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΤΗ ΣΕΖΟΝ 2018-2019

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΑΥΤΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ

Α/Φ ΕΠΟΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑ
1 ΛΟΥΣΑ ΚΛΑΊΝΤΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
2 ΠΟΛΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
3 ΚΑΚΑΤΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
4 ΠΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ε ΚΑΡΙΤΣΑΣ
5 ΓΕΡΟΣΤΕΡΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α.Ε ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
6 ΚΑΡΑΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
7 ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
8 ΧΡIΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
9 ΚΟΥΡΤΣEΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
10 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
11 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
12 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
13 ΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
14 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
15 ΤΣΑΝΙ ΝΙΝΟ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
16 ΧΑΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
17 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
18 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
19 ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΜΑΛΑ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
20 ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
21 ΣΑΡΑΊΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
22 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
23 ΚΙΤΙΙΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
24 ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
25 ΝΤΑΜΠΩΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ
26 ΜΑΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
27 ΚΥΡΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
28 ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
29 ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
30 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
31 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
32 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
33 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
34 ΦΩΚΑΊΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
35 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
35 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
37 ΜΠΑΤΖΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ Α ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
38 ΧΕΙΡΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
39 ΝΟΜΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
40 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
41 ΣΤΟΥΓΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
42 ΜΕΣΚΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
43 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
44 ΚΑΤΑΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
45 ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
46 ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
47 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
48 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΑΝΟΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
49 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
50 ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25Η ΜΑΡΤΙΟΥ
51 ΜΑΓΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
52 ΝΙΚΟΛΑΚΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
53 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
54 ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
55 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
56 ΑΔΑΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
57 ΑΛΧΑΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
58 ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
59 ΝΟΥΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ
60 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
61 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
62 ΡΙΖΟΣ ΗΛΙΑΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
63 ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ

</