Facebooktwitterlinkedinmail

ΤΜΗΜΑ : ΗΛΙΚΙΑ ΝΕΩΝ :2004

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ :ΔΕΥΤΕΡΑ 15-4-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την ΔΕΥΤΕΡΑ 15-4-2019 και ώρα 15:30 μ.μ  με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για προπόνηση .

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Αμανατίδης Παναγιώτης στο τηλ  6976340087.

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
2 ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
3 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΝ ΑΡΕΝΑ
4 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
6 ΜΑΛΕΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
7 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
8 ΣΙΤΜΑΛΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
9 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΟΣ 25Η  ΜΑΡΤΙΟΥ
10 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
11 ΚΑΤΣΑΜΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
12 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΠΛΗΤΩΝ
13 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΧΙΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
14 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΑΝΟΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
15 ΞΥΔΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
16 ΚΟΥΡΤΣΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
17 ΖΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ
18 ΜΑΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
19 ΦΩΚΑΊΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
20 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
21 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Π/Α/Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
22 ΜΠΑΤΖΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
23 ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
24 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
25 ΤΣΑΝΙ ΝΙΝΟ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
26 ΤΟΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
27 ΜΥΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.Α.Ε ΠΟΝΤΙΩΝ
28 ΧΑΣΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γ.Α.Σ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
23 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΗΤΩΝ
24 ΜΑΓΙΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
25 ΣΤΡΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΥΑΚΟΣ
26 ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
27 ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ
28 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΤΜΗΜΑ : ΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑ :2006-2007

 ΤΡΙΤΗ 16-4-2019

Καλούνται οι παρακάτω ποδοσφαιριστές να βρίσκονται στο Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Πιερίας στη Νέα Έφεσο την Τρίτη  16-4-2019 και ώρα 15:10 μ.μ. με τον αθλητικό τους εξοπλισμό για φιλικό παιχνίδι.

Σε περίπτωση αδυναμίας να ειδοποιηθεί ο προπονητής κ. Κυπαρίσσης Παναγιώτης στο τηλ 6932343683.

A/A ONOM/MO ΟΜΑΔΑ  
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC  
2 ΠΑΡΟΥΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ  
3 ΚΑΡΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ  
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  
5 ΦΤΕΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΙΑΣ  
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ  
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 25η ΜΑΡΤΙΟΥ  
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ KATERINI FC  
9 ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ OLYMPIAN FC  
10 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  
11 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ  
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  
13 ΑΝΘΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KATERINI FC  
14 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΓΑΣ ΣΒΟΡΩΝΟΣ  
15 ΓΕΡΟΝΑΤΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ  
16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ  
17 ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΑΧΧΙΛΛΕΑΣ ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΑΣΗ  
18 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΛΟΣ OLYMPIAN FC  
19 ΣΤΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ  
20 ΚΑΒΑΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ  
21 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ